גינדי בייסיק

דירות איכותיות במחירים ברי השגה

אודות
גינדי בייסיק

פרויקטי גינדי בייסיק מותאמים לתוכנית "מחיר למשתכן" ומטרתם לספק מענה במסגרת תוכנית זו.

מחיר למשתכן- התכנית הממשלתית לפתרון משבר הדיור לחסרי דירה

תכנית "מחיר למשתכן" היא חוד החנית בסדרת צעדים חסרי תקדים אשר יזמה ממשלת ישראל, בהובלת משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל. מטרת התוכנית היא להקל על משפחות צעירות לקנות דירה ראשונה בתנאים מועדפים. המדינה מעמידה בראש סדר העדיפויות את המטרה לקדם פתרונות דיור לציבור.

במסגרת פרויקטי גינדי בייסיק תוכלו להגשים את חלום הדירה ולהצטרף לקהל הלקוחות של גינדי החזקות הנהנה ממגורים איכותיים וליווי צמוד החל מרכישת הדירה ועד כניסתכם לדירתכם החדשה.

בכל פרויקט אנו מתחייבים להגשים חלום לרוכשים, חלום של מגורים באיכות חיים יוצאת דופן של עיצוב חדשני ואיכות בניה קפדנית. שמנו לנו למטרה להעניק לדיירים חוויית מגורים שלמה וייחודית תוך השקעה בעיצוב מודרני, מתקדם והרמוני.

פרויקטי
גינדי בייסיק

תוכנית
מחיר למשתכן
מנוהל מול משרד הבינוי והשיכון

תוכנית "מחיר למשתכן" הינה שיטת שיווק חדשה שיזם משרד הבינוי והשיכון.
התכנית מאפשרת לרוכשי דירה ראשונה לרכוש דירה במחיר הנמוך ממחירי השוק.
מנוהל מול משרד הבינוי והשיכון

1 | הוצאת "אישור זכאות"

בשלב הראשון עליכם לוודא כי הנכם עומדים בקריטריונים השונים ובתנאי ההרשמה להוצאת הזכאות כפי שהם מפורסמים באתר "מחיר למשתכן". במידה ואכן הנכם עומדים בתנאים אלו, עליכם להוציא "אישור זכאות" דרך אחת מהחברות הבאות לבחירתכם: עמידר, אלונים או מילגם. לחלופין ניתן להוציא את "אישור הזכאות" דרך אתר האינטרנט של "מחיר למשתכן".

2 | הרשמה להגרלה

ההרשמה להגרלה עבור הפרויקטים השונים תהיה אפשרית עבור אלו המחזיקים ב"אישור זכאות" בתוקף בלבד. לאחר שהוצאתם "אישור זכאות" עליכם להיכנס עם הסיסמה שקיבלתם ל"אתר רישום להגרלות" ולהירשם לפרויקט הרצוי עבורכם. ניתן להירשם למספר פרויקטים במקביל.

3 | תוצאות ההגרלה

במהלך 10 ימים לאחר סגירת ההרשמה תיערך ההגרלה במשרד הבינוי והשיכון. ההגרלה תתקיים באמצעות תוכנה ממוחשבת, המאובטחת ברמות הגבוהות ביותר ובפיקוח רו"ח מוסמך. הודעות לזוכים יישלחו במייל או במסרון SMS זמן קצר לאחר ההגרלה. בנוסף, ניתן לצפות בתוצאות ההגרלה באתר "מחיר למשתכן". בכל עדכון נוסף אנו ניצור עמכם קשר.

4 | הצגת הפרויקט

בכדי להתחיל בתהליך רכישת הדירה אנו נזמין אתכם, הזוכים, לשמוע ולקבל מאיתנו את כל המידע על הפרויקט ותהליכי הרכישה במסגרת "מחיר למשתכן", במפגש תוכלו לקבל את כל הכלים המקצועיים הנדרשים בעבורכם שיעזרו לכם להחליט לגבי הדירה אותה תרצו לרכוש.

תוכלו להיעזר באתר זה בכדי לקבל את ההחלטה על הדירה המבוקשת. היות ותהליך הבחירה מתקיים לפי סדר הזכייה בהגרלה, וזמן בחירת הדירה ביום הבחירה הינו מוגבל, חשוב שתגיעו מגובשים לגבי ההעדפות שלכם. חשוב ביותר כי תכינו מבעוד מועד רשימת אופציות המועדפות עליכם בכדי להקל עליכם את הבחירה ביום הרכישה.

5 | בחירת הדירה וחתימת חוזה

 • את הזימון לבחירת הדירה תקבלו לאחר השתתפותכם בכנס. הזימון לבחירת הדירה הינו בהתאם למיקום זכייתכם בהגרלה. הודעת זימון זו תועבר אליכם במייל ובהודעת SMS.
 • סדר הכניסה למנהל המכירות הינו לפי סדר ההגרלה.
 • לקראת הפגישה אנא הצטיידו באסמכתאות הנדרשות (הודעת הזכייה, תעודה מזהה וכו') יחד עם המסמכים הנדרשים לחתימת החוזה על פי הנחיות משרד הבינוי והשיכון.
 • בפגישה לבחירת הדירה מול מנהל המכירות יוקצו לכם 45 דקות.
 • לאחר שבחרתם את הדירה לא תוכלו לשנות את בחירתכם.
 • במועד בחירת הדירה וחתימת חוזה המכר תידרש נוכחות שני בני הזוג.
 • במידה ורק אחד מהזוכים יוכל להגיע לפגישת בחירת הדירה, יהיה עליו להציג ייפוי כח חתום ע"י הזוכה שלא מגיע. במידה ונבצר משני הזוכים להגיע, יש לצייד את מי מטעמם שיגיע לפגישה בייפוי כח נוטריוני. ללא ייפוי כזה לא יהיה ניתן לבחור דירה.
 • במעמד בחירת הדירה תידרשו בתשלום של 2,000 ₪. סכום זה לא יוחזר לזוכה שבחר דירה במקרה של הסרה מרישום או ביטול זכייה.
 • בחירת הדירה תפוקח ע"י נציגי חברת הבקרה מטעם משרד הבינוי והשיכון, חברת י.ת.ב. בע"מ.
 • חשוב כי תגיעו לפגישת בחירת הדירה, כאשר בדקתם בין היתר את אפשרויות המימון שלכם ואת זכאותכם למשכנתא.
 • במהלך הפגישה תחתמו על טופס בחירת דירה עליו יתבסס חוזה המכר על הדירה ולא תהיה אפשרות לשנות את הבחירה.
 • לידיעתכם, עפ"י נהלי משרד הבינוי והשיכון, אם אינכם מגיעים במועד שנקבע לפגישת בחירת הדירה, תוסר זכותכם לבחירת הדירה.
 • במידה ומכל סיבה שהיא החלטתם לוותר על זכייתכם / מיקומכם ברשימת ההמתנה, יש להודיע על ויתורכם כאמור,לחברת הבקרה מטעם משרד הבינוי והשיכון בדואר אלקטרוני לכתובת: info@itb.co.il, או להיכנס לאזור האישי שלכם באתר ההגרלות של משרד הבינוי והשיכון www.dira.moch.gov.il ולבטל את זכאותכם בהגרלה.

6 | חתימת החוזה

באפשרותכם לחתום על החוזה כבר במעמד בחירת הדירה. כך שיקוצר תהליך רכישת הדירה ויתאפשר לכם לרכוש את הדירה כבר ביום הבחירה ללא צורך להגיע לפגישה נוספת.

במידה ותחפצו להגיע במועד אחר - חתימת החוזה תתבצע תוך 14 ימים ממועד בחירת הדירה, במועד שיתואם עמכם על ידי גינדי בייסיק, לפגישה זו תדרשו להגיע עם המסמכים והביטחונות הנדרשים על פי הנחיות משרד הבינוי והשיכון.

הזוכה יידרש לחתום בפני היזם על כתב התחייבות לעמידה בתנאי הרכישה בהתאם לכללי מכרזי מחיר למשתכן, לרבות איסור מכירת הדירה לצד שלישי במהלך 5 שנים מהיום שבו הדירה מותרת לאכלוס (קבלת טופס 4), תצהיר חסר קרקע בייעוד מגורים ואישור לבדיקת נתוני זכאותו לרכישת דירה במסלול "מחיר למשתכן" במועד חתימת הסכם המכר.
במידה ורק אחד מן הזוכים יוכל להגיע יהיה עליו להציג יפוי כח נוטריוני. במידה ויובצר משני הזוכים להגיע יש לצייד את מי מטעמכם שמגיע לפגישה בייפוי כח נוטריוני, ללא ייפוי כח זה לא יהיה ניתן לחתום על החוזה.

מעמד החתימה האמור בסעיף זה הינו לחתימה על החוזה בלבד. מובהר כי חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע”י משרד הבינוי והשיכון ולא יתקבלו השגות או בקשות לשינוי הנוסח ולא יתנהל לגביהם משא ומתן משפטי.

Gindi

אודות
גינדי החזקות

גינדי החזקות - חברת הנדל“ן המובילה בישראל, בעלת מוניטין של שנים המבוסס על אמינות, מקצועיות ואיכות הבאים לידי ביטוי בהצלחות נדל“ן רבות בתחום המגורים בישראל, עם מעל ל-45,000 דיירים, 179 מגדלים ובניינים, 9,000 דירות ב-44 מתחמי מגורים הנפרשים על 20 ערים.

במהלך שנות פעילותה בנתה החברה ויוזמת מגוון פרויקטים לרבות מגדלי יוקרה מפוארים, בנייני בוטיק ושכונות מגורים רחבות ידיים. בין הפרויקטים המובילים של החברה: G תל־אביב , מגדלי גינדי שרונה בתל־אביב, גינדי הייטס ברמת גן, WAVE מגדל G עיר ימים, ושרונה מרקט, תל־אביב.

שכונות המגורים המצליחות שגינדי החזקות הקימה במרוצת השנים, הן עדות מרהיבה ליכולתה של החברה לזהות את פוטנציאל ההשבחה הגלום בהן ולממש את חזון המגורים שלה ולהקים קהילות משגשגות. בין ההצלחות הרבות של גינדי החזקות: מגדלי הלאום במערב ראשל“צ, LIFE בשכונת המשתלה ת“א, כרמי גת, כרמי השרון בכפר יונה, LIFE בשוהם, WESTSIDE במערב רחובות, גינדי בולווארד, only&one וגרנד גינדי בפתח תקווה.

כמו־כן, שיווקה החברה בהצלחה את פרויקט ”מחיר למשתכן“ גינדי גרדנס בשכונת מצליח האיכותית ויוצאת בשיווק של כ-1,600 דירות בשלושה פרויקטים נוספים במסגרת מחיר למשתכן בראש העין, נאות שמיר ביבנה ובית בפרדס באור יהודה.


לאתר גינדי החזקות לחצו כאן >