חווית המגורים החדשה של גינדי ביבנה הירוקה

גינדי בייסיק
נאות שמיר - יבנה הירוקה
נאות שמיר - יבנה הירוקה
מתחם המגורים החדש הכולל 3 בניינים בני 9 קומות עם 133 דירות, (מתוכן 118 יח"ד במסגרת מחיר למשתכן): דירות גן, 3 חד', 4 חד', 6 חד' ודופלקסים מרהיבים.

אודות

נאות שמיר - יבנה הירוקה
אודות - נאות שמיר - יבנה הירוקה
אודות - נאות שמיר - יבנה הירוקה
אודות - נאות שמיר - יבנה הירוקה
בלב ליבה של שכונת המגורים החדשה והנחשקת נאות שמיר ביבנה הירוקה, נבנה מתחם המגורים החדש של גינדי החזקות ביבנה, המגדיר מחדש את השילוב של שכונה משפחתית ומודרנית עם אוירה ירוקה ופסטורלית.

מתחם המגורים החדש, הנבנה במיקום הטוב ביותר בשכונה כולל 3 בניינים בני 9 קומות עם 133 דירות, מתוכן 118 יח"ד במסגרת מחיר למשתכן: דירות גן, 3 חדרים, 4 חדרים, 6 חדרים ודופלקסים מרהיבים.
הבניינים נבנים בסמיכות לקריית החינוך שתיבנה בשכונה שתכלול בתי ספר, גני ילדים ומתנ"סים ובקרבה לפארקים נרחבים הכוללים מדשאות ושטחים ירוקים, שבילי הליכה פינות ישיבה ומגרשי משחקים.
תכנונם של הבניינים במתחם יעניק לכם את חווית המגורים לה אתם שואפים, תוך שמירה על חללים גדולים ותחושת מרחב בכל דירה, כדי שתוכלו להרגיש הכי בבית שאפשר בבית החדש שלכם.

אתם מוזמנים ליהנות מחווית מגורים ייחודית בנאות שמיר.

PERFECT LOCATION

אודות השכונה
יבנה מעניקה לתושביה חווית מגורים פסטורלית וירוקה בשילוב עם השירותים הקהילתיים, חינוכיים, מוסדות הפנאי והבילוי שתמצאו בכל עיר מובילה בארץ והכל במרחק קצר ממוקדי התעסוקה המובילים והערים המרכזיות.

מערכת החינוך בעיר מציעה שלל פתרונות עבור הגיל הרך, גני הילדים ועד לחינוך העל יסודי, תוך מתן דגש על החינוך הטכנולוגי והמדעי ומקצועות העתיד וניכרת ההשקעה הרבה בנושא מחשב לכל תלמיד וכיתות מקוונות בעיר. כל זאת תוך מתן דגש רב על מצויניות חברתית המקדמת התנדבות ותרומה לקהילה.

לאחרונה העיר עברה מהפך אורבני וחברתי שהפך אותה לעיר המבוקשת ביותר בקרב זוגות צעירים מאזור המרכז המחפשים איכות חיים במרכז הארץ. ביבנה, נמצא השילוב המושלם בין אזור כפרי המוקף שטחים ירוקים, פארקים וטבע, לבין חיי קהילה שופעים הכוללים מרכזי קניות מובילים כגון: קניון G יבנה, מרכז רוגובין, מתחמי תרבות ובילוי, היכל תרבות, קאנטרי, מרכזי ספורט ומערכת חינוך מהמובילות בארץ.

תוכנית מחיר למשתכן

מנוהל מול משרד הבינוי והשיכון
מנוהל מול משרד הבינוי והשיכון

1 | הוצאת אישור זכאות

בשלב הראשון עליכם לוודא כי הנכם עומדים בקריטריונים השונים ובתנאי ההרשמה להוצאת הזכאות כפי שהם מפורסמים באתר "מחיר למשתכן". במידה ואכן הנכם עומדים בתנאים אלו, עליכם להוציא "אישור זכאות" דרך אחת מהחברות הבאות לבחירתכם: עמידר, אלונים או מילגם. לחלופין ניתן להוציא את "אישור הזכאות" דרך אתר האינטרנט של "מחיר למשתכן".

2 | הרשמה להגרלה

ההרשמה להגרלה עבור הפרויקטים השונים תהיה אפשרית עבור אלו המחזיקים ב"אישור זכאות" בתוקף בלבד. לאחר שהוצאתם "אישור זכאות" עליכם להיכנס עם הסיסמה שקיבלתם ל"אתר רישום להגרלות" ולהירשם לפרויקט הרצוי עבורכם. ניתן להירשם למספר פרויקטים במקביל.

3 | תוצאות ההגרלה

במהלך 10 ימים לאחר סגירת ההרשמה תיערך ההגרלה במשרד הבינוי והשיכון. ההגרלה תתקיים באמצעות תוכנה ממוחשבת, המאובטחת ברמות הגבוהות ביותר ובפיקוח רו"ח מוסמך. הודעות לזוכים יישלחו במייל או במסרון SMS זמן קצר לאחר ההגרלה. בנוסף, ניתן לצפות בתוצאות ההגרלה באתר "מחיר למשתכן". בכל עדכון נוסף אנו ניצור עמכם קשר.

4 | הצגת הפרויקט

בכדי להתחיל בתהליך רכישת הדירה אנו נזמין אתכם, הזוכים, לשמוע ולקבל מאיתנו את כל המידע על הפרויקט ותהליכי הרכישה במסגרת "מחיר למשתכן", במפגש תוכלו לקבל את כל הכלים המקצועיים הנדרשים בעבורכם שיעזרו לכם להחליט לגבי הדירה אותה תרצו לרכוש.

תוכלו להיעזר באתר זה בכדי לקבל את ההחלטה על הדירה המבוקשת. היות ותהליך הבחירה מתקיים לפי סדר הזכייה בהגרלה, וזמן בחירת הדירה ביום הבחירה הינו מוגבל, חשוב שתגיעו מגובשים לגבי ההעדפות שלכם. חשוב ביותר כי תכינו מבעוד מועד רשימת אופציות המועדפות עליכם בכדי להקל עליכם את הבחירה ביום הרכישה.

5 | בחירת הדירה וחתימת חוזה

 • את הזימון לבחירת הדירה תקבלו לאחר השתתפותכם בכנס. הזימון הינו בהתאם למיקום זכייתכם בהגרלה. הודעת זימון זו תועבר אליכם במייל ובהודעת SMS.
 • הכניסה למנהל המכירות הינו לפי מיקומכם בההגרלה.
 • חשוב שתדעו! כבר במעמד בחירת הדירה תוכלו לחתום על חוזה המכר.
 • לקראת הפגישה אנא הצטיידו באסמכתאות הנדרשות (הודעת הזכייה, תעודה מזהה וכו') יחד עם המסמכים הנדרשים לחתימת החוזה על פי הנחיות משרד הבינוי והשיכון.
 • בפגישה לבחירת הדירה מול מנהל המכירות יוקצו לכם 45 דקות.
 • לאחר שבחרתם את הדירה לא תוכלו לשנות את בחירתכם.
 • במועד בחירת הדירה וחתימת חוזה המכר תידרש נוכחות של שני בני הזוג.
 • במידה ורק אחד מהזוכים יוכל להגיע לפגישת בחירת הדירה, יהיה עליו להציג ייפוי כח חתום ע"י הזוכה שלא מגיע. במידה ונבצר משני הזוכים להגיע, יש לצייד את מי מטעמם שיגיע לפגישה בייפוי כח נוטריוני. ללא ייפוי כזה לא יהיה ניתן לבחור דירה. 
 • במעמד בחירת הדירה תידרשו בתשלום של 2,000 ₪. סכום זה לא יוחזר לזוכה שבחר דירה במקרה של הסרה מרישום או ביטול זכייה.
 • בחירת הדירה תפוקח ע"י נציגי חברת הבקרה מטעם משרד הבינוי והשיכון, חברת אשד-טל אסף ניהול פרויקטים בע"מ.
 • חשוב כי תגיעו לפגישת בחירת הדירה, לאחר שבדקתם את אפשרויות המימון שלכם ואת זכאותכם למשכנתא.
 • במהלך הפגישה תחתמו על טופס בחירת הדירה. שימו לב כי לאחר בחירת הדירה לא ניתן לשנות את בחירתכם.
 • לידיעתכם, עפ"י נהלי משרד הבינוי והשיכון, אם אינכם מגיעים במועד שנקבע לפגישת בחירת הדירה, תבוטל זכותכם לבחירת הדירה.
 • במידה ומכל סיבה שהיא החלטתם לוותר על זכייתכם / מיקומכם ברשימת ההמתנה, יש להודיע על ויתורכם כאמור, לחברת הבקרה מטעם משרד הבינוי והשיכון בדואר אלקטרוני לכתובת: pniot@eta.org.il, או להיכנס לאזור האישי שלכם באתר ההגרלות של משרד הבינוי והשיכון www.dira.moch.gov.il ולבטל את זכאותכם בהגרלה.

6 | חתימת החוזה

באפשרותכם לחתום על החוזה כבר במעמד בחירת הדירה, כך שיקוצר תהליך רכישת הדירה ויתאפשר לכם לרכוש את הדירה כבר ביום הבחירה ללא צורך להגיע לפגישה נוספת.

במידה ותחפצו להגיע במועד אחר - חתימת החוזה תתבצע לא יאוחר מ-14 ימים ממועד בחירת הדירה, במועד שיתואם עמכם על ידי החברה. 

הזוכה יידרש לחתום בפני היזם על כתב התחייבות לעמידה בתנאי הרכישה בהתאם לכללי מכרזי מחיר למשתכן, לרבות איסור מכירת הדירה לצד שלישי עד חלוף 5 שנים מיום קבלת טופס 4 לדירה, או עד חלוף 7 שנים ממועד זכייתו של הקונה בהגרלה, לפי המוקדם מביניהם, תצהיר חסר קרקע בייעוד מגורים ואישור לבדיקת נתוני זכאותו לרכישת דירה במסלול "מחיר למשתכן" במועד חתימת הסכם המכר.

במידה ונבצר משני הזוכים להגיע למעמד חתימת החוזה, יש לצייד בייפוי כח נוטריוני את מי מטעמכם שיחתום על חוזה המכר במקומכם. ללא ייפוי כזה לא יהיה ניתן לחתום על החוזה.

מעמד החתימה האמור בסעיף זה הינו לחתימה על החוזה בלבד. חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע”י חברת הבקרה מטעם משרד הבינוי והשיכון.

מסמכים להורדה

צור קשר
אנא מלא את הטופס ונציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם
מספר טלפון לפרטים
הערה
*כל המוצג באתר זה, הן ביחס לדירות והן ביחס לשטחים הציבוריים של הפרויקט לרבות תמונות, הדמיות, מידות, מימדים, ריהוט, אביזרי סטיילינג ותוכניות רעיוניות הינו לצורך המחשה בלבד. הצעות העיצוב הינן לצורך התרשמות והמחשת הפוטנציאל בלבד, אינן מחייבות את החברה ובטרם קבלת היתר בניה, ולפיכך מתווה הפרויקט כפי שמופיע בתכנון המוצג באתר זה עשוי להשתנות (הכל בכפוף להוראות הסכם המכר על נספחיו). אתר זה כולל הצעות עיצוב, שדרוגים ובחירת חומרי גלם אשר אינם מהווים חלק מהתכניות ו/או המפרט הטכני שיצורפו לחוזה המכר שייחתם בין הצדדים והם בלבד יחייבו את החברה. מיקום ו/או העמדת הבניינים במגרשים עשוי להשתנות. תכנון הבניינים במגרשים השכנים, לרבות, אך לא רק, גובהם והעמדתם אינו באחריות החברה. תכנון ו/או ביצוע השצ"פים ו/או שטחי הציבור ו/או מוסדות הציבור אינו באחריות החברה. מתוכננים בניינים נוספים לפי התב"ע. המידע המפורט באתר זה אינו מהווה מצג ו/או הצעה ולא יהווה חלק מההתקשרות ו/או ההסכם שייחתם בין הצדדים.
* אין באמור באתר זה להוות התחייבות כלשהיא של החברה לעניין פרטי תכנית "מחיר למשתכן". ניתן לברר פרטים לעניין תכנית "מחיר למשתכן" באתר של משרד הבינוי והשיכון.
*המתואר באתר זה הינו לצורך המחשה בלבד וכולל שטחים שאינם בבעלות/חכירת החברה ואין לה כל אחריות לגביהם, לרבות תכנונם ו/או ביצועם. כל המפורט באתר זה לענין "איכות החיים ביבנה" והעיר יבנה אינו באחריות החברה. לחוזה המכר שייחתם בין החברה לבין הרוכש יצורפו מפרט טכני ותכנית מכר והם בלבד יחייבו את החברה.
*מחירי הדירות המפורסמים באתר זה יוצמדו למדד תשומות הבניה של חודש דצמבר 2016 שהתפרסם ביום 15.1.2017. כמדד הבסיס בחוזה המכר ייחשב מדד תשומות הבניה הידוע במועד חתימת הבקשה לרכישת דירה.
*בהתאם להוראות המכרז הרוכש לא יהיה רשאי להזמין מהקבלן המבצע ו/או לבצע עבודות נוספות, תוספות, שינוי מיקום של פריטים בדירה ו/או שינויים בדירה לעומת המפרט והתוכניות וזאת החל ממועד חתימת הסכם המכר ועד למועד מסירת החזקה בדירה בפועל לרוכש. 
0